Mesafeli Müşteri Sözleşmesi

1-TARAFLAR

İşbu Sözleşme aşağıdaki taraflar arasında aşağıda belirtilen hüküm ve şartlar çerçevesinde imzalanmıştır. 

SATICI:
Ünvanı : Wolphin 
Telefon : 
E-mail :  salea@wolphin.com.tr 

ALICI:
Adı/soyadı/Ünvanı :

Adresi :

Telefon :

E-mail :

İşbu Sözleşme,
ALICI’nın, SATICI’ya ait internet sitesi üzerinden elektronik ortamda siparişini verdiği aşağıda yazılan nitelikleri ve satış fiyatı belirtilen ürünün satışı ve teslimi ile ilgili olarak 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik hükümleri gereğince tarafların hak ve yükümlülüklerini düzenler.
Listelenen ve sitede ilan edilen fiyatlar satış fiyatıdır. İlan edilen fiyatlar güncelleme yapılana ve değiştirilene kadar geçerlidir.

 2-GENEL HÜKÜMLER

1- 18 yaşından küçük kişiler SATICI’dan alış-veriş yapamaz.

2- sistem hatalarından meydana gelen fiyat yanlışlıklarından SATICI sorumlu değildir.

3- ALICI, SATICI’ya ait internet sitesinde sözleşme konusu ürünün temel nitelikleri, satış fiyatı ve ödeme şekli ile teslimata ilişkin ön bilgileri okuyup, bilgi sahibi olduğunu, elektronik ortamda gerekli teyidi verdiğini kabul, beyan ve taahhüt eder.

4-ALICI, sözleşme konusu mal/hizmeti teslim almadan önce muayene edecek; ezik, kırık, ambalajı yırtılmış vb. hasarlı ve ayıplı mal/hizmeti kargo şirketinden teslim almayacaktır. Teslim alınan mal/hizmetin hasarsız ve sağlam olduğu kabul edilecektir. Teslimden sonra mal/hizmetin özenle korunması borcu, ALICI’ya aittir. Cayma hakkı kullanılacaksa mal/hizmet kullanılmamalıdır. Fatura iade edilmelidir.

 3-SATICI BİLGİLERİ
Ünvanı: Wolphin
Adres: zafer mahallesi, Haramidere Yolu Cd  No: 28, Sembol istanbul C block kat 0, N:2234513 Esenyurt.
Telefon
Eposta: salea@wolphin.com.tr 
 4-ALICI BİLGİLERİ
Teslim edilecek kişi:
Teslimat Adresi:
Telefon:
Eposta/kullanıcı adı:
5-SİPARİŞ VEREN KİŞİ BİLGİLERİ
Ad/Soyad/Unvan:
Adres:
Telefon:
Eposta/kullanıcı adı:
6-FATURA BİLGİLERİ
Ad/Soyad/Unvan:
Adres:
Telefon:
Eposta/kullanıcı adı:
7-CAYMA HAKKI KULLANILAMAYACAK ÜRÜNLER
ALICI’nın isteği veya açıkça kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ve geri gönderilmeye müsait olmayan, iç giyim alt parçaları, mayo ve bikini altları, makyaj malzemeleri, tek kullanımlık ürünler, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan mallar, ALICI’ya teslim edilmesinin ardından ALICI tarafından ambalajı açıldığı takdirde iade edilmesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan ürünler,ambalajının ALICI tarafından açılmış olması halinde iadesi Yönetmelik gereği mümkün değildir.
8-YÜRÜRLÜK
ALICI, Site üzerinden verdiği siparişe ait ödemeyi gerçekleştirdiğinde işbu sözleşmenin tüm şartlarını kabul etmiş sayılır. SATICI, siparişin gerçekleşmesi öncesinde işbu sözleşmenin sitede ALICI tarafından okunup kabul edildiğine dair onay alacak şekilde gerekli yazılımsal düzenlemeleri yapmakla yükümlüdür. 
SATICI:
ALICI:
TARİH: