Yeni Wolphin Koleksiyonları Şimdi Sizlerde!

Yeni Wolphin Koleksiyonları Şimdi Sizlerde!

Yeni Wolphin Koleksiyonları Şimdi Sizlerde!

Merhabalar! Son 2 aydır sizler için çok özel bir şey hazırlamaya çalıştık, ve bu 2 ayın sonunda bunu başarabildik. Sizlere yeni Wolphin Koleksiyonlarını tanıtalım!

Sizlere özel 4 koleksiyonumuz var: FLEX, MOVE, PRO ve CURVE!

Flex koleksiyonumuzun harika renkleri bulunur, kış ayı için harika bir seçimdir! Teri dışarıya atar ve sizlere çok büyük bir rahatlık sağlar. Spor yaparken güzel görünmek isteyenler için çok iyi bir seçimdir.

Şimdi ise Move Koleksiyonumuza da bir göz atalım, Move koleksiyonumuzda çok rahat bir şekilde hareket edebileceksiniz. Dokunuşu o kadar yumuşak ki inanamayacaksınız!  Renkleri çok açık ve değişik oldukları için de herkes sizlere nereden aldığınızı soracaktır.

Şimdi sıra Pro Koleksiyonuna geldi! Çok rahat, kolay giyilebilen bir takımdır. Yani sporunuzdan sonra diğer spor kıyafetler gibi bir zorluk çekmeyceksiniz, çok rahat çok güzel ve istediğinizkadar terleyebilirsiniz teri dışarıya atacaktır.

Tabi son olarak da Curve Koleksiyonu var, bu koleksiyonda en güzel taraf nedir biliyor musunuz? Detayları çok güzel bir şekilde tasarlanmıştır. 2 rengi var, gri ve pembedir. 

 

Yorum Bırakmak İster Misiniz?

* Doldurulması Gereken Alanlar

Yorumlar Yayınlanmadan Önce Yazar Tarafından Onaylanılır.