2020'De Yeni Spor Kıyafet Koleksiyonlarımız+Tavsiyelerimiz

2020'De Yeni Spor Kıyafet Koleksiyonlarımız+Tavsiyelerimiz

2020'De Yeni Spor Kıyafet Koleksiyonlarımız+Tavsiyelerimiz

Merhabalar, 2020 çok yakında geliyor! ve tabi sizler için bu yeni yılı güzel bir şekilde başlamak isteyenlere yeni bir spor koleksiyonu yaptık! Artık 2020'de hayalinizdeki olan vücüda daha kolay bir şekilde kavuşabileceksiniz. 

Yeni spor koleksiyonumuz 5'tir. Flex, Curve, Move, Pro ve Rise.

Hepsini sizler için özel bir şekilde tasarladık, sonra sizlere en iyi gelecek kumaşları seçip üretimini de yaptık. Hepsi teri dışarıya atar, çok yumuşak bir kumaşa sahiptir ve esnekliği inanilmazdır.

İlk koleksiyonumuza bir göz atalım o zaman hemen, 

FLEX

Bu koleksiyonumuzda 4 farklı hemde birbirinden çok farklı renkler bulunmaktadır! Mor, Mavi, Pembe ve Siyah vardır. Herkes için bir renk bulunur ve S-M-L bedenler için taytlar ve spor sütyenler bulunmaktadır.

Flex'in spor sütyeni çok iyi bir destek verir kadınlara, arka ve ön detayları dikkatli bir şekilde tasarlanmıştır sizler için. Çok rahat ve en iyi desteği veren spor sütyenlerimizden bir tanesidir.

Flex'in spor taytı tüm kadınların vücüt tipleri için uygundur, çok güzel detaylara sahiptir ve vücüdünüzü güzel bir şekilde saracaktır.
Spor yaparken kendinizi kuru ve temiz hissedeceksiniz çünkü nefes alabilen bir kumaştan üretilmiştir. Bu taytı isterseniz yoga, pilates veya spor salonunda da giyebilirsiniz rahat bir şekilde. Bu model tüm sporcuların ihtiyacını sağlar!

PRO

Bu koleksiyonumuzda sizlere 2 renk sunuyoruz, bir tanesi koyu mor ve diğeri açık mor olmak üzere ikisi de çok güzeldir ve rahattır. 

Pro'nun muhteşem detayları sizleri şaşırtacaktır. Hem dokunuşu hemde görünüşü çok yumuşak ve güzeldir. Vücüdü sarar ve büyük bir rahatlık sağlayacaktır. Pro'nun taytı kış mevsimi için daha uygundur materyali biraz daha kalın olduğundan. Yani sabahları güzel bir koşu yapmak isteyenler için bu tayt çok büyük bir rahatlık sağlayacaktır sizlere

spor salonunda yapacağınız her türlü egzersiz sırasında kendinizi inanılmaz derecede rahat hissetmenizi sağlar. Şekillendirme özelliği vücudunuza mükemmel bir görünüm verir ve kendinizi daha güvende hissetmenizi sağlar.

CURVE

Curve koleksiyonumuzu en büyük sevgi ile tasarladık sizler için, detayları ve dokunuşu, kumaşı ve esnekliği harikadır. Bu pembe spor kıyafet koleksiyonumuza bayılacaksınız! Terinizi dışarıya atar ve böylece antrenman sırasında kendinizi kuru ve rahat hissedersiniz. Bu spor kolleksiyonumuzu özellikle pilates, yoga ve spor salonundaki seanslarınız için öneriyoruz! Şık ve sevimlidir. İpeksi yumuşaklığı olan ve nefes alabilen kumaştan üretilen bu model, gittiğiniz her yerde ihtiyacınız olan güven ve rahatlığı sağlar ve gereken desteği de verir.
Ve en güzel kısmı da tabi S-M-L-XL-XXL bedenleri bulunmaktadır.

RİSE

Rise koleksiyonumuzda tek bir renk bulunmaktadır, mavi ve grinin karışımı. Rise'in spor koleksihyonu nefes alabilen bir kumaştan üretilmiştir, kullandığımız kumaş  %54 polyamide + 42 polyester + %4 elastane.

spor salonunda yapacağınız her türlü egzersiz sırasında kendinizi inanılmaz derecede rahat hissetmenizi sağlar. Şekillendirme özelliği vücudunuza mükemmel bir görünüm verir ve kendinizi daha güvende hissetmenizi sağlar.

MOVE

En güzel koleksiyonlarımızdan bir tanesi de Move koleksiyonumuzdur. İnanılmaz bir şekilde tatlı bir koleksiyondur, çeşitli renkleri bulunmaktadır ve en hızlıca biten koleksiyonlarımızdan bir tanesidir! 
Bu spor koleksiyonu herkesin dikkatini çekecektir, spor salonunda özgüvenli bir şekilde spor yapmak isteyenler için harika bir seçimdir. Renkleri çok güzel ve dikkat çekicidir ve aynı zamanda da hiç kimsede olmayan bir renk sizde var olacaktır. Rahat ve teri atan bir kumaştan yapılmıştır ve herkesin vücüt tipi için uygundur. Özellikle arka tarafta olan modeli gözlere çok güzel gelecektir!
2020'De amaçlarınıza ulaşmak için ne yapabilirsiniz peki?
1. Nasıl başarılı olabileceğini öğren. Bir plan yapın ve bu planı uygulamak için ne gerekeceğini öğrenin.

2. Kendi potansiyelini tanı: “ben kimim?” Potansiyelinizi tanıyınca kendinizi çok kötü bir şekilde zorlamış olmayacaksınız ve sonuçlara ulaşmak daha kolay olacaktır!

3. Hayat amaçlarını belirle: “neler yapmak istiyorum?” bu yılda ne yapacağım? neden yapacağım? diye sorular sormanız iyi olacaktır yararınıza gelecektir.

4. Hayatını planla: “amacıma nasıl ulaşabilirim?” Unutmayınız ki bu 2020 planlarınız da hayatınızın bir parçasıdır, ve bu amaca ulaşmak sizleri güçleştirecektir.

5. Harekete geç: “birşeyler yapmaya ne zaman, nereden başlamalıyım?”

6. Sonuç alıncaya kadar devam et: “sonuç almak için kullanabileceğim diğer yollar neler?”

7.İşleri sonuçlandır ve sonuçları değerlendir: “ neler başardım? Nasıl başardım?
 
Bir gün kalkacaksınız ve hep hayal ettiğiniz şeyleri yapmaya vakit kalmamış olacak. Şimdi tam zamanı. Harekete geçin

Yorum Bırakmak İster Misiniz?

* Doldurulması Gereken Alanlar

Yorumlar Yayınlanmadan Önce Yazar Tarafından Onaylanılır.